Prof. Dr. Kürşad DÜNDAR

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda, halen GAZİ Üniversitesi – Mekanik ve Makina Elemanları Anabilim Dalı Başkanlığı’nı yapmakta olan sayın Prof. Dr. Kürşad DÜNDAR hocamızın, Makina Elemanları II dersinde kullanmış olduğu (sınıfda) *.ppt uzantılı sunumlarını ve *.pdf uzantılı ders notları/kaynaklarını bulacaksınız.

“Bu introdakşın yani tanıtıma ne gerek vardı şimdi kimin notu olduğunu bilmesek gelip çekmezdik heralde?” diyor olabilirsiniz. Öncelikler notların hazırlanmasında emeği geçen hocamıza saygı gereği yazmış bulundum. Öte yandan, Google amca üzerinden bu ve benzer derslerin kaynaklarını arayan yüzlerce öğrenci arkadaşımızın mevcut olduğuna çok kez şahit olduğum için, biraz da onları bilgilendirmek adına yazmış bulunmaktayım.. :)

Makina Elemanları I dersi sunuları için buraya tıklayın.

Yalnız sizden ricam, eğer aşağıdaki dökümanlar işinize yaradıysa, yorum bölümünden ufak bir görüş ve notlar hakkında yorum yaparsanız, sizden sonra gelip indiren arkadaşlara da bir ön fikir olacaktır.

DERS NOTLARI VE SUNUMLAR

Makina Elemanları I dersi sunuları için buraya tıklayın.


20 adet yorum yapıldı
 1. ali mantaşoğlu says:

  sn Prof. Dr. Kürşad DÜNDAR hocaamm bu siteye yaynlamıolduğunuzz konular için size çook çookk tşklrimi sunarr elleirnizden öperim hocamm..çookk sağolunnn terardan tşkr eder iyi günler dileirm efendimm…

 2. mascib says:

  emeğinize sağlık…
  teşekkürler.
  çok işime yaradı..

 3. ömer beyhan says:

  Başta hocamız Sayın Kürşat Dündar olmak üzere bu tür kaynakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık. Bilgi paylaşıldıkça değer kazanıyor.

 4. Enes says:

  Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz Ömer bey. Faydalı olabildiyse ne mutlu bize!

 5. Fahrettin KAPUSUZ says:

  Çok harika teşekkür ederim. Hocama ve sizlere saygılar

 6. Cüneyt EMEKÇİ says:

  arkadaşım başta Sayın Kürsat hocam olmak üzere bu paylaşım ihtiyacımızı karşıladığınız için çok teşekkür ederim. makina elemanları 1 ve 3ün notlarını bulamadım mümkünse onlarıda koyabilir misiniz?

 7. serhat says:

  hacom oncelikle sizlere sonra site yoneticilerine tesekkerler ederim cok isime yaradi makina muh. 3. sinif ogrencisiyim cok sagolun…

 8. Yasin says:

  Bunun “Makina Elemanları II – Ders notları ve Sunumları” I ‘i yok mu elinizdeVarsa acil bir şekilde koyup bir zahmet bana maille bildirebilir misiniz? Hepsi için teşekkür ederim.

 9. Enes says:

  Makina Elemanları I dersi sunum ve dökümanları için : http://enes.sonmez.net/makina-elemanlari-i-ders-notlari-ve-sunumlari

 10. hakan says:

  sayın yayınladığınız bu dökümanlarınız için içtenliğimle teşekkür ediyorum.emeğinize sağlık…

 11. yakup ALTUN says:

  Başta hocamız Sayın Kürşat Dündar olmak üzere bu tür kaynakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık. Bilgi paylaşıldıkça değer kazanıyor.

 12. orhan bay says:

  güzel çalışmalar için emeği geçen herkese teşekkürler

 13. gozdee says:

  HOCAMA BİZLERE VERDİĞİ EMEKTEN DOLAYI BİNKEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.DERSLERİNİZDE NEREDE İŞİMİZE YARAYACAK BUNLAR DEDİĞİMİZ ŞEYLERİN DEĞERİNİ VE NEDEN ÜZERİNDE BU KADAR DURDUGUNUZU DAHA İYİ ANLIYORUM.SİZLERİ SEVİYORUZ KÜRŞAT HOCAM BEN GAZİ MAK.RES MEZUN2010 GÖZDE:)

 14. mustafa taşar says:

  makel 1 notlarını indirdim çok faydalı dökümanlar gerçekten yalnız makel 2 notlarını indiremiyorum yönlendirdiği sayfada dosya bulunamıyor. emeğiniz için teşekkürler ellerinize sağlık.

 15. yfilizcan says:

  Sayın Kürşat Hocamın 1992 de CisDay lisanda, 93de yüksek lisansda da verdiği emeklerden teşekkür ederim. Bizim zamanımızda bilgisayar ortamında değil fotokopi ortamında dağıtılırdı. Sayfayı hazırlayan arkadaşımızın ellerine sağlık. Tabiki ilim yetmin yitik malıdır. nerde bulsa almalıdır. Bu notlar için teşekkürler

 16. Lütuf says:

  Notlar için teşekkür ederim…Bu notları sizin sitenizi kaynak göstererek kendi sitemde de paylaşacağım…

 17. hasan says:

  hocam notlar ne zaman makel 2 aktifleşecek

 18. akniyazoglu says:

  paylaştığınız notlar gayet güzel. Fakat mak. ele. 2 notlarının linklerinde bir sorun var göremiyorum. paylaşım için teşekkürler. Daha niceleri ile….

 19. tracker says:

  Hocam makina elemanları-II linklerinde ” operation time out” hatası veriyor ve linkelre ulaşılamıyor. bi sorun mu var?

 20. iremguncu says:

  Sn.Kursat Dundar hocam sizin gibi mukemmel bir hocadan ders almak biz ogrencileriniz icin bir sansti ellerinizden opuyorum hocam.
  Hakkiniz odenmez saygilar.

 21.  
Siz de bir yorum ekleyin